فروشگاه کتابهای حوزوی بوک دین

فروشگاه کتابهای حوزوی بوک دین یک فروشگاه کتاب اینترنتی جهت دسترسی سریع و آسان طلاب علوم دینی و دانشجویان و علاقه‌مندان معارف اسلامی به:

 • کتاب‌ها و جزوات درسی
 • انواع شروح
 • انواع ترجمه و تبیین
 • دفاتر تمرین و کتاب کار
 • انواع تلخیص‌ها
 • شروح فارسی و عربی
 • شرح های نموداری

علوم مختلف حوزوی و معارفی است.

سهولت تهیه کتاب

طلاب و دانشجویان عزیز می‌توانند به راحتی از طریق این پایگاه، کتاب‌های درسی و کمک‌آموزشی خود را تهیه نموده و آن‌ها را آسان و بدون دردسر درب منزل خود در هر نقطه‌ای از ایران اسلامی تحویل بگیرند.

تمامی محصولات دارای تصاویر سه بعدی کاملا منطبق با محصول حقیقی هستند ( از حیث تصویر جلد- نوبت چاپ – قطر کتاب – تعداد صفحات – و…) و در صورت مغایرت و یا وجود کالای مشابه قبل از ارسال با خریدار، تلفنی هماهنگی به عمل می‌آید.

در این فروشگاه، علاوه بر کتاب و جزوات درسی و کمک‌آموزشی، محصولات مجازی، CDهای تدریس اساتید برتر کشور و انواع فایل‌های مفید آموزشی نیز به فروش می‌رسد.

برای خرید محصولات مجازی بلافاصله پس از پرداخت وجه لینک دانلود برای شما باز خواهد شد و محصولاتی که به صورت CD یا DVD هستند از طریق پست یا پیک موتوری برای شما ارسال خواهند شد.

فعلا به جهت تکمیل نبودن موجودی انبار تهران، فروش حضوری نداریم و محصولات صرفاً از طریق سایت عرضه و از طریق شبکه پستی یا پیک موتوری به دست شما می‌رسند.

این پایگاه در ستاد ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی(E-Namad) ثبت گردیده و دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی از این مرکز می‌باشد.

فروشگاه کتابهای حوزوی

صاحب امتیاز:

آقای امیر رحمانی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی- خیابان شکوفه ، کوچه شهید مرتضی حسینی اشتهاردی ، کوچه شهید محمدعلی درودیانی ، پلاک ۶ ، طبقه همکف

تماس ضروری:

آقای امیر رحمانی

۰۹۳۵۴۰۰۳۹۶۸

آقای محمدحسین رحمانی

۰۹۱۹۷۵۴۴۶۴۹

ایمیل:

amirr177@gmail.com

شکایت و پیشنهادات خود را  به ایمیل فوق  ارسال نمایید و یا در صورت نیاز با تلفن‌ همراه:

۰۹۳۵۴۰۰۳۹۶۸

آقای امیر رحمانی تماس حاصل فرمایید.

و یا فرم زیر را پُر نموده و ارسال کنید:

  فروشگاه کتب حوزوی و معارفی بوک دین
  Logo